Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně d...

číst více zde...

Dopřejte si šťastnější život. Jak na to?

Když se řekne slovo štěstí, napadne mě začátek básně Adolfa Heyduka, která zazněla ve filmu Škola základ života. ,,Štěstí! Co je štěstí? Muška jenom z...

číst více zde...

Příprava kávy v moka konvičce

Moka konvičky jsou oblíbené zejména v souvislosti domácí přípravy kávy. Poprvé byly světu představeny v roce 1933, a to p. Alfonso Bialetti, po němž s...

číst více zde...
Vyhledávání

Bleskovky hotmode

Ahoj maminky, máte někdo zkušenosti s eshopem Tinky?
Příznivé účinky salátové okurky
Taková nenápadná, na pohled obyčejná, salátová okurka. A jaký se v ní skrývá zázrak. Tato zelenina pochází z Číny a Indie, je bohatá na vitamín C, draslík a obsahuje hodně vody, tudíž přirozeně odvodňuje náš organismus. Pro svou nízkou kalorickou hodnotu je ideálním pokrmem při hubnutí. A pro naši pleť je okurka vyloženým požehnáním!
Trendy pro jaro 2015
Jaro zaklepalo na dveře, příroda se pomalu probouzí, sluníčko stítí čím dál častěji a váš šatník nutně potřebuje pár nových kousků. Abyste byla in a stylová, přečtěte si náš článek. Takže co že se to vlastně letos nosí?
Jak se stát pařížankou, ať žijete kdekoli
V dnešní době se moc nečte. Není to trendy? Kdo ví. Já patřím do kategorie, která ráda investuje do nové literatury. Ta vůně nových knížek je pro mě omamná jako pro někoho Chanel č. 5. Stejně tak nefňukám, když si mám každoročně zaplatit příspěvek do městské knihovny, beru to jako dobrou investici.
Trendy v plesových šatech 2015
Plesová sezóna je sice v plném proudu, ale zdaleka ještě nekončí. Čeká nás ještě celý únor ve znamení elegantních účesů, dechberoucích šatů, šperků, tance a zábavy. Ale co vlastně letos na plesech frčí? Jaké šaty zvolit, abyste byla hvězdou večera?
Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají
Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně dlouho výběrem vhodného šperku nebo svetříku a zapomínáme na některé další věci, kterých si muži, většinou nevědomě, všímají častěji než toho, jestli jsme sladily barvu laku na nehty s kabelkou nebo rtěnkou.
Parfémy s feromony
Celá věc kolem feromonů a jejich účinků je jedna velká záhada. Mluví se o nich nejčastěji v souvislosti se sváděním, flirtováním a přitažlivostí mezi muži a ženami. Fungují ale opravdu feromony? Nebo se jedná jen o rozšířený blud? V tomto článku se zaměříme na to, co jsou to feromony a jak by měly nebo neměly fungovat. Čtěte dále.
Čím podpořit imunitu
Rýma, nachlazení, bolest v krku, viróza... to vše jsou nepříjemnosti, které nás mohou opakovaně trápit v důsledku oslabené imunity. Stav imunitního systému každého člověka ovlivňuje spousta faktorů. Mimo jiné mezi ně patří i životní styl (strava, kouření, alkohol, sportování...). V tomto článku se zaměříme na to, jak můžeme svou imunitu podpořit.
Tipy našich babiček v boji s nachlazením
Počasí, které panuje za okny, je jako ze špatného filmu. Ráno mráz, odpoledne sluníčko a teploty nad desítkou, druhý den ledovka, sníh, déšť. Tyto výkyvy počasí jsou pro náš organismus velmi náročné. Stovky, možná tisíce lidí bojují s nachlazením.
Co jíst po cvičení?
Právě jste se vrátila z posilovny, aerobiku, jógy…Ať už cvičíte pro vyrýsování postavy a svalů, či jen pro udržení kondice a zdraví vašeho těla (ono to stejně jde ruku v ruce), možná se zamýšlíte, které potraviny jsou pro vaše tělo v této situaci nejvhodnější. My vám přinášíme krátký seznam.
Pečujte o svůj krk, odvděčí se vám mladistvým vzhledem
Krk je partie těla, na kterou se při každodenní péči často zapomíná. Přitom právě na něm můžete odhadnout stáří ženy. Pokud o svůj krk nezačnete pečovat, dokud je čas, může se vám odvděčit vráskami nebo třeba povislou kůží. V tomto článku se zaměříme na to, jak se nejlépe o svůj krk starat, aby vypadal mladistvě.
(Ne) ženský svět
Stála jsem s otevřenou pusou a koukala na bytost, kterou jsem dřív moc zbožňovala. Zatímco na mě nenávistně plivala, přemýšlela jsem nad společnými dny, měsíci a roky, které jsme spolu strávili. Nad kávami, které jsme vypili, nad slzami, které jsme prolili, nad společnými akcemi, které jsme protančili.
Vánoční Vídeň
Prosinec je mým oblíbeným měsícem. Všechno se třpytí a svítí, obchody nabízí rozkošné vánoční dekorace, internet je zaplaven recepty na kapra, vánočku a punč. Brzy přijde Ježíšek. Protože vánoční atmosféry není nikdy dost, rozhodla jsem se se svým manželem, bratrem a jeho přítelkyní prozkoumat taje Vídně.

Výběr z bazaru Hotmode