Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně d...

číst více zde...

Dopřejte si šťastnější život. Jak na to?

Když se řekne slovo štěstí, napadne mě začátek básně Adolfa Heyduka, která zazněla ve filmu Škola základ života. ,,Štěstí! Co je štěstí? Muška jenom z...

číst více zde...

Příprava kávy v moka konvičce

Moka konvičky jsou oblíbené zejména v souvislosti domácí přípravy kávy. Poprvé byly světu představeny v roce 1933, a to p. Alfonso Bialetti, po němž s...

číst více zde...
Vyhledávání

Jak přimět kluka, aby ti napsal

Sedíš a v ruce mačkáš telefon. Čekáš na ten krátký tón, který signalizuje, že přišla zpráva. Jenže ono nic. Zatím nic. Čekáš a čekáš... a nic se neděje. Co máš dělat? Jak ho přimět aby ti napsal? Pokud se v této situaci nacházíš, tady je několik tipů, jak ho přimět aby ti napsal.

Nebuď příliš dostupná

Je to těžké, ale funguje to. Když ti hned neodpoví, nepiš mu zpět, aby ses připomněla. Pár hodin počkej (to zvládneš!), pak mu třeba napiš, ale ne naštvaně!

Nebombarduj ho

Když ti kluk napíše, odepiš mu, ale nepřeháněj to s rychlostí. Vypálit na něj pět zpráv zároveň není dobrý nápad. Je pravděpodobné, že se zalekne. Tvůj cíl je, aby s tebou konverzoval, ne ho zahltit hned několika zprávami najednou.

Měj další záliby

Když s ním mluvíš, musíš mít v zásobě různá témata. Nechceš přece, aby si myslel, že je střed tvého vesmíru a nic jiného tě nezajímá. Buď zajímavá a zábavná.

Víš co ho zajímá?

Pomůže ti vědět, co má rád on, jaké jsou jeho záliby. Lepší variantou je, když máte záliby společné. Pokud třeba hraje na kytaru a ty jsi se na ni začala učit hrát, nebo se to chceš naučit, můžeš ho požádat o pár rad.

Neslibuj, co nedodržíš

Rozhodně mu neslibuj nic, co nemáš v plánu dodržet. Některé dívky sliby používají, aby kluky trochu šokovaly, ale když slib nakonec nesplní, u kluků jen klesnou.

Neposílej mu fotky, kterých bys mohla později litovat

I přesto, že o něm chceš slyšet, neposílej mu žádné fotky, za které se budeš stydět, kdyby je vidělo víc lidí. Veř mi, ne vždy si je nechá jen pro sebe.

Zeptej se ho na názor

Kluci zbožňují, když mohou pomoci něco vyřešit, když jsou důležití. Máš nějaký problém a víš, že by ti s ním právě on mohl pomoci? Neboj se ho zeptat, požádat o radu nebo pomoc. Po šanci předvést, jaký je hrdina, vyloženě skočí.

Nebuď dotěrná

Když ti neodpoví hned, neptej se ho kde byl a co dělal. Pamatuj si, že nechceš, aby si myslel, že nemáš nic jiného na práci. To klukům opravdu leze na nervy.

Naplánuj si i jinou činnost

Když se ti kluk neozve, nemusíš vysedávat doma. Běž ven s kamarádkami a bav se. Tím, že budeš sedět sama doma a v ruce tisknout telefon, se jen zbytečně potrápíš budeš se stresovat. Potom, co ti napíše, zda se nechceš setkat, uvidí, že nejsi jen puťka, která čeká pouze na něj a nemá nic jiného na práci.

Uvědom si svou cenu

Když vidíš, že tvé existenci nepřikládá stejnou pozornost jako ty té jeho, možná by ses měla zamyslet nad tím, jestli to má vůbec cenu. Nenechej ho, aby tě přišpendlil doma, s tím že budeš čekat jestli napíše. Je možné, že nenapíše vůbec. Pokračuj dál sama a najdi někoho, kdo se k tobě bude chovat jako k princezně, kterou jsi.

Textovky jsou opravdu hodnotným nástrojem, když se s někým chceš lépe poznat a v dané chvíli nemůžete být zrovna spolu. Je to jednoduchý způsob, jak přenést informace. Nenechej je, aby si tě podmanily, běž ven a žij svůj život. Neomezuj se ve svém rozletu po světě. Když budeš stále jen čekat na tu jednu zprávu, můžeš tak promarnit spousty možností často pro někoho, kdo si to vlastně ani nezaslouží. Tyto tipy ti mohou pomoct získat sebevědomí. Sebevědomí je něco, co většina kluků považuje za neodolatelné!

Terez

Soubory ke stažení
Fotogalerie
NIKOLAnonymous22. července 2016 17:58
JSEM volná hledam kluka kteremu je 11let jako me 24 července vecer mi zavolej moje cislo je 777557861
3 uživatelům se toto líbí
BeckyAnonymous23. ledna 2017 20:06
Jako opravdu nechci nic říkat,ale přijde mi dost blbý sem dávat tvoje tel.číslo..jsi ještě malá holčička kočko.
8 uživatelům se toto líbí
Anonymous10. ledna 2017 19:08
Pipka2002@email.czAnonymous12. února 2018 14:22
Ahoj Dekuji zarady ;) Ale myslím si že mi to asi nepomuže .... On neodepiše nejspíš vubec :( ale to je život