Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně d...

číst více zde...

Dopřejte si šťastnější život. Jak na to?

Když se řekne slovo štěstí, napadne mě začátek básně Adolfa Heyduka, která zazněla ve filmu Škola základ života. ,,Štěstí! Co je štěstí? Muška jenom z...

číst více zde...

Příprava kávy v moka konvičce

Moka konvičky jsou oblíbené zejména v souvislosti domácí přípravy kávy. Poprvé byly světu představeny v roce 1933, a to p. Alfonso Bialetti, po němž s...

číst více zde...
Vyhledávání

Inzerujte zdarma na bazaru Hotmode

Na webu Hotmode naleznete bazar s možností prodeje nového i použitého zboží. Můžete zde prodávat použité zboží (vaše osobní věci) i nové zboží nebo jakékoli jiné, k jehož prodeji je potřeba mít živnostenský list a odvádět daň. Když si aktivujete na bazaru profil do konce prosince 2014, můžete inzerovat po dobu šesti měsíců zcela zdarma.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                             bazar a inzerce

Zde jsou základní informace o tom, jak funguje bazar Hotmode:

Můžete zde využívat tří typů členství. Základní členství nazvané Hotmode Standard může mít každý. V rámci tohoto typu členství lze inzerovat jakékoli vaše osobní věci (tzn. oblečení, obuv, kosmetiku apod.). Každý den si můžete aktualizovat tři inzeráty (posunout je na první pozici tak, jako by byly znovu vloženy) a maximální počet vašich inzerátů je 120. Pokud využíváte této inzerce, není možno prodávat nové zboží nebo jakékoli zboží, pro jehož prodej musíte mít živnostenský list a tudíž musíte odvádět daň (tzv. komerční prodej).

Dalším typem členství je Hotmode Silver. Zde se už jedná o členství s výhodami. Hlavní výhodou je, že máte možnost komerčního prodeje (tj. prodej nového zboží). Dále můžete vložit až 400 inzerátů a denně máte možnost 20 z nich aktualizovat. NYNÍ JE ZDARMA.

Nejvyšším typem členství je Hotmode Gold. Pokud máte aktivováno toto členství, které j zpoplatněno, máte možnost komerčního prodeje, vložení až 1 000 inzerátů a 50 aktualizací denně. Vaše inzeráty se budou zobrazovat na různých místech webu Hotmode (např. na úvdoní straně) a můžete si k nim vložit odkaz na váš e-shop.

Jak začít inzerovat? Stačí se jen zaregistrovat, vstoupit do bazaru kliknutím na odkaz bazar v horním menu a poté si aktivovat svůj profil. Aktivace profilu zahrnuje pouze vyplnění údajů, které jsou nutné pro prodej i nákup zboží na bazaru (jméno, příjmení, adresa apod.).

Nezapomeňte, že právě probíhá akce: pokud se zaregistrujete do konce prosince 2014, získáte členství Hotmode Silver zcela zdarma na šest měsíců (podmínkou je mít živnostenský list a uvést IČO a název firmy). Více na www.hotmode.cz/bazar.

Berte prosím v potaz, že jsme bazar nedávno spustili a budeme jej postupně vylepšovat. Pokud budete mít jakékoli připomínky nebo návrhy týkající se bazaru, budeme rádi, když nás budete kontaktovat na mailu info@hot-mode.cz

Hodně uskutečněných obchůdků na bazaru Hotmode vám přeje tým Hotmode.cz

Soubory ke stažení
Fotogalerie