Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně d...

číst více zde...

Dopřejte si šťastnější život. Jak na to?

Když se řekne slovo štěstí, napadne mě začátek básně Adolfa Heyduka, která zazněla ve filmu Škola základ života. ,,Štěstí! Co je štěstí? Muška jenom z...

číst více zde...

Příprava kávy v moka konvičce

Moka konvičky jsou oblíbené zejména v souvislosti domácí přípravy kávy. Poprvé byly světu představeny v roce 1933, a to p. Alfonso Bialetti, po němž s...

číst více zde...
Vyhledávání

Pravidla diskuzního fóra

Pravidla diskuze na webu Hotmode.cz

Všechny diskuze jsou moderovány a platí pro ně níže uvedená pravidla. V případě porušení pravidel vám bude odstraněn příspěvek, odebrán status registrovaného uživatele nebo zablokována IP adresa pro přístup na tento web. Vícenásobné nebo hrubé porušení pravidel může vést i k dalším postihům ve vztahu k Hotmode.cz.

Prvotně jsou odstraněny příspěvky: vulgární, příliš dlouhé, nedávající smysl, útoky na jinou osobu či na web samotný, příspěvky s množstvím gramatických chyb, opakující se a neúčelné věty či témata, nicneříkající témata a příspěvky. Stejně tak není dovoleno přispívat do diskuzí velkými písmeny a zvýrazňovat své příspěvky pomocí více vykřičníků.

Závazná pravidla

 1. Tým Hotmode.cz může kdykoli odstranit váš příspěvek na základě svého vlastního uvážení.
 2. V diskuzích jsou akceptovány pouze příspěvky nezávislých uživatelů. Pokud např. prodáváte určitý výrobek, nemůžete se zapojit do diskuzí, které s tímto výrobkem nějak souvisí. Pokud jste např. kadeřnice, nemůžete zde propagovat váš kadeřnický salon nebo své služby.
 3. Pište srozumitelně, využívejte diakritiku, vyvarujte se vulgárních slov a oslovení, pište česky nebo slovensky a držte se tématu. Pokud píšete delší text, čleňte ho do odstavců.
 4. Před založením nového tématu zjistěte, zda se toto téma už někde nevyskytuje. Využít můžete např. vyhledávací okénko.
 5. Na Hotmode.cz můžete diskutovat téměř o čemkoli, vždy ale respektujte názory ostatních. Je zakázáno vyhrožovat a neúměrně kritizovat.
 6. Nezakládejte příliš obecná témata (Ne kosmetika, ale např. Vaše zkušenosti s krémy na citlivou pokožku). Čím užší téma, tím pravděpodobněji získáte informace a názory, které potřebujete. Pokud tým Hotmode.cz shledá některé téma za moc obsáhlé a široké, má právo ho upravit nebo smazat.
 7. Nelze vkládat stejný příspěvek několikrát. Každý váš text musí být originální.
 8. Chraňte si své soukromí. Nevkládejte do příspěvků vaši adresu, email, telefonní číslo nebo jiné soukromé informace.
 9. Pokud máte jakékoli dotazy, nápady, připomínky nebo pochvaly, máme pro vás vyčleněnu speciální diskuzi, kam je můžete přidávat.
 10. Do diskuzí lze vkládat odkazy na jiné stránky a také obrázky. Vkládejte je však uvážlivě a vždy přidejte komentář pro ostatní, co pod daným odkazem najdou. Při vkládání odkazů, které jsou mimo diskutované téma, vám může být pozastaven přístup do diskuzního fóra.
 11. Každá osoba může být zaregistrovaná na webu Hotmode.cz pouze jednou.
 12. Je přísně zakázáno zneužívat diskuze k jakýmkoli komerčním účelům. Nikdo nemůže v diskuzním fóru nabízet prodej výrobků či služeb.

Jak založit novou diskuzi

 • Nejdřív zjistěte, zda se o podobném tématu již nediskutuje. Vyskytnou-li se dvě nebo více stejných či velmi podobných diskuzí, může být některá z nich vymazána.
 • Snažte se, aby byl název diskuze krátký a výstižný.
 • Vyberte takové diskuzní téma, které by mohlo zajímat více lidí.
 • Je zakázáno psát velkými písmeny a zvýrazňovat text pomocí vykřičníků.
 • Název musí být srozumitelný. Můžete využít také políčko pro bližší popis tématu.
 • Název diskuze musí obsahovat pouze znaky pro písmena.

Tým Hotmode.cz

Soubory ke stažení
Fotogalerie