Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně d...

číst více zde...

Dopřejte si šťastnější život. Jak na to?

Když se řekne slovo štěstí, napadne mě začátek básně Adolfa Heyduka, která zazněla ve filmu Škola základ života. ,,Štěstí! Co je štěstí? Muška jenom z...

číst více zde...

Příprava kávy v moka konvičce

Moka konvičky jsou oblíbené zejména v souvislosti domácí přípravy kávy. Poprvé byly světu představeny v roce 1933, a to p. Alfonso Bialetti, po němž s...

číst více zde...
Vyhledávání

Testování, recenze

Lush Aromaco deodorant
Značka Lush si zakládá na kvalitě, použití surovin z organicky pěstovaného ovoce a zeleniny, éterických olejů a využívá pouze bezpečné umělé látky. Veškeré produkty nejsou testovány na zvířatech, jsou ručně vyráběné, čerstvé a s obsahem minimálního množství konzervantů. V tomto článku najdete recenzi deodorantu Lush Aromaco.
GARNIER Skin Naturals Pure SKI pur 3v1
Značka Garnier spatřila světlo světa v roce 1904 ve francouzském Blois a jejím otcem je chemik Alfred Amour Garnier. Prvním produktem bylo tonikum na mytí vlasů, které vzniklo na přírodní bázi. V roce 1936 Laboratories Garnier představily také první pokusy o výrobky proti slunci. V 60. letech také představili přelomový produkt a to barvu na vlasy. Garnier patří do skupiny firmy L´Oréal. Zde je recenze na čistící gel Pure Skin.
Kérastase CRISTALLISTE Bain Cristal maska pro péči a ochranu mladistvých vlasů recenze
Kérastase je značka pod záštitou společnosti L’Oreál. Vznikla v rice 1964 ve Francii. Otcem značky je Francois Dalle, ten chtěl aby jeho dítě bylo unikátní, luxusní, moderní a zaměřoval se na pokročilejší průzkumy v laboratořích. Nejdříve se Kérastase soustřeďovalo do Evropy, později do Japonska a nakonec se rozšířila po roce 1990 i do Severní Ameriky. V článku je recenze masky Kérastase Cristalliste Bain Cristal.
Kérastase Cristalliste Bain Cristal Fine šampon recenze
Kérastase je značka pod záštitou společnosti L’Oreál. Vznikla v rice 1964 ve Francii. Otcem značky je Francois Dalle, ten chtěl aby jeho dítě bylo unikátní, luxusní, moderní a zaměřoval se na pokročilejší průzkumy v laboratořích. Nejdříve se Kérastase soustřeďovalo do Evropy, později do Japonska a nakonec se rozšířila po roce 1990 i do Severní Ameriky. V článku najdete recenzi šamponu Kérastase Cristalliste Bain Cristal Fine.
EOS balzám na rty recenze
Balzámy Eos proslavily celebrity jako Miley Cyrus, Kim Kardashian anebo Nicol Sherzinger. Byla jsem zvědavá, čím dál víc, jestli je to opravdu tak kvalitní produkt, nebo jen boom v mediích. Na parfums.cz, jsem si objednala ten malý kulatý zázrak za 200, což mi nepřijde jako levná záležitost. V článku najdete recenzi.
Sally Hansen Miracle Gel recenze
Sally Hansen je průkopnicí kompletní péče o nehty, kterou si prosadila koncem 50. let minulého století za pomoci svého manžela. V dnešní době spolupracuje s módními návrháři a společně tvoří top trendy. Sally Hansen využívá nejnovější a nejmodernější technologie, aby své zákaznice nadmíru uspokojila. Recenze na průlomový lak, který má dát nehtům gelový pěstěný vzhled, Miracle gel, najdete zde.
Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra Care Black recenze
Značka Bourjouis byla založena v roce 1863, zaměřovala se zprvu na divadelní líčidla, avšak později se stává výrobcem kosmetických produktů. V České republice se francouzská značka dostala na trh v roce 1982. Dekorativní kosmetika si posléze získává obrovskou oblibu u žen a Bourjouis rozšiřuje sortiment o odličovací přípravky a parfémy pro ženy i muže.
Balea jemná čistící pěna recenze
Značka Balea vznikla pod záštitou drogerie DM. Balea funguje od roku 1995 a u mnoha žen našla své místo v koupelně nebo v kosmetické taštičce. Balea staví svou produktovou politiku na potřebách zákaznic a nabízí svým zákaznicím pečující, mycí a zkrášlující přípravky pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Zde je recenze na jemnou čistící pěnu.
Garnier Skin Cleansing posilující odličovač očí 2v1 recenze
Značka Garnier spatřila světlo světa v roce 1904 ve francouzském Blois a jejím otcem je chemik Alfred Amour Garnier. Prvním produktem bylo tonikum na mytí vlasů, které vzniklo na přírodní bázi. V roce 1936 Laboratories Garnier představily také první pokusy o výrobky proti slunci. V 60. letech také představili přelomový produkt a to barvu na vlasy. Garnier patří do skupiny firmy L´Oréal. Zde je recenze na odličovač očí 2v1.
Schwarzkopf Osis Session Label Salt Spray recenze
Pod značkou Schwarzkopf můžete v obchodech najít širokou nabídků vlasových produktů. Vše vzniklo kolem roku 1900, kdy Jak Hans Schwarzkopf uvedl na trh práškový šampon, který se začal těšit velké oblibě. Pod Schwarzkopf nyní spadají produtkové značky Palette, Taft nebo Shauma. Známý slogan značky: Profesionální péče o vaše vlasy. Zde je recenze vlasového spreje Osis Session Label Salt Spray.
Vánočně naladěný Ladybox prosinec 2014
Štědrý den už doslova klepe na dveře, všude je k vidění vánoční výzdoba a už chybí jen sníh, který by tomuto krásnému období dodal tu opravdovou zimní atmosféru. I když nás rozbalování dárečků čeká až za pár dní, jeden hezký dárek jsem si rozbalila už dnes. Co se ukrývalo ve vánočně naladěné krabičce? Čtěte dále.
Artistry sigrnature color rtěnka recenze
Kosmetická značka Artistry patří podle Euromonitor International Limited mezi pět nejprodávanějších značek kosmetiky. Nabízí pečující i dekorativní kosmetiku pro ženy každého věku a všech typů pleti. Zde je recenze rtěnky Artistry signature color
Makeup Revolution Fixační sprej na makeup recenze
Představujeme Vám novou dekorativní kosmetiku Makeup Revolution London. V České republice byl spuštěn nový web s touto kosmetikou od září, jsem nadšená z jejich prezentace na jejich webových stránkách. Dostal se mi do rukou balíček, který máme zrecenzovat, tak se tedy do toho pustíme.

Výběr z bazaru Hotmode