Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně d...

číst více zde...

Dopřejte si šťastnější život. Jak na to?

Když se řekne slovo štěstí, napadne mě začátek básně Adolfa Heyduka, která zazněla ve filmu Škola základ života. ,,Štěstí! Co je štěstí? Muška jenom z...

číst více zde...

Příprava kávy v moka konvičce

Moka konvičky jsou oblíbené zejména v souvislosti domácí přípravy kávy. Poprvé byly světu představeny v roce 1933, a to p. Alfonso Bialetti, po němž s...

číst více zde...
Vyhledávání

Testování, recenze

Regina Floris noční krém s růžovým olejem recenze
Vědecké výzkumy v růžovém oleji objevily na 300 léčebných látek, které svými léčebnými účinky zjemňují pokožku, odstraňují vrásky, vypínají pleť a podporují obnovu kožních buněk. Není se tedy čemu divit, že si růžového oleje cení především v kosmetickém oboru. Tady je recenze nočního krému Regina Floris s obsahem růžového oleje.
Ladybox listopad 2014
Venku už to vypadá, že bude každou chvíli sněžit, za měsíc jsou vánoce a spousta z nás už shání dárky, aby se nemusela stresovat na poslední chvíli. Co může člověka v takovémto období opravdu potěšit? To je jasné. Přece listopadové vydání krabičky krásy- Ladyboxu. Pojďme si představit kosmetické produkty, které se ukrývaly uvnitř.
Astor Hydratační rtěnka Soft Sensation Lipcolor Butter recenze
Kosmetická značka Astor je jednou z vůdčích značek kosmetického trhu v Evropě. Značka využívá moderní technoligie a řídí se kosmetickými trendy. Snad nejznámějšími produkty od Astor jsou řasenky a make-upy. Jejich motto mluví za vše: je krásné být sama sebou. V článku najdete recenzi hydratační rtěnky Astor soft sensation Lipcolor butter
Vichy Idéalia Life sérum recenze
Kosmetika Vichy, vznikla roku 1931 ve francouzském městečku a založil ji kosmetolog Georges Guerin. Díky spojení termálních pramenů a kosmetiky se zrodila značka, která už dlouhé roky slaví úspěchy po celém světě až doposud. Vichy pracuje s nejmodernějšími vědeckými a medicínskými poznatky.
Ladybox říjen 2014
Halloween se nezadržitelně blíží, venku se ochlazuje, někteří už pomalu přemýšlí nad vánočními dárky a my se opět nemůžeme dočkat další krabičky plné kosmetiky. Říjnové vydání Ladyboxu už dorazilo všem předplatitelkám a tak se můžeme společně podívat, co nás tentokrát čekalo uvnitř.
Ladybox září 2014
Čím víc se blíží konec měsíce, tím víc se těším na další várku nové kosmetiky zabalené v úhledné krabičce, kterou mi s úsměvem předává pošťák. Nemůže být řeč o ničem jiném než o Ladyboxu. Zářijové vydání mají už všechny předplatitelky doma a my se můžeme blíže seznámit s jeho obsahem. Pojďme na to.
Čaje Vintage Teas recenze
Čaje Vintage Teas jsou přírodní čaje sbírané na Srí Lance, místě, které je známé zejména pěstováním a zpracováním kvalitních čajů. Vintage Teas jsou čaje, jímž byla udělena značka cejlonského lva, což je certifikát kvality. V tomto článku najdete recenzi čajů Vintage Teas. Stojí za ochutnání nebo ne? Čtěte dále.
Ladybox srpen 2014
Prázdniny jsou v nenávratnu, a tak jednou z věcí, která dokáže potěšit všechny školou povinné i těžce pracující, je vydání prázdninově naladěného Ladyboxu. Krabička s motivy zářícího slunce a mořských vln evokuje teplé letní dny a navozuje příjemné vzpomínky na slunce, písečné pláže nebo pohodu v houpací síti na chatě. Pojďme se ale podívat, co přesně se v srpnovém Ladyboxu ukrývalo.
Gabriella Salvete Diamante Volume & Length řasenka recenze
Gabriella Salvete je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena roku 1990 v České republice. Jedná se o českou značku, která patří mezi velmi oblíbené a to nejen kvůli cenové dostupnosti ale také díky kvalitě. Pod značkou Gabriella Salvete jsou k dostání zejména produkty dekorativní kosmetiky jako např. laky na nehty, oční stíny, řasenky, rtěnky atd. V článku najdete recenzi řasenky Gabriella Salvete Diamante Volume & Length.
Červencový Ladybox 2014
Prázdniny jsou v plném proudu, venku svítí sluníčko a všichni si užívají teplého počasí nebo dní volna. V Ladyboxu ale v červenci volno neměli a připravili další vydání oblíbené růžové krabičky plné kosmetiky. Červencový Ladybox se nese v prázdninovém duchu a je plný produktů, které v létě rozhodně využije každá žena. Pojďme si představit jednotlivé kousky, které se v krabičce krásy ukrývaly.
Dámské běžecké boty Nike free run + 3 recenze
Nike je světoznámá americká firma, která se zabývá především výrobou sportovního oblečení, obuvi a vybavení. Firma Nike byla založena roku 1964 Philipem Knightem. Logo firmy, známá fajfka, představuje křídlo řeckých bohů a samotný název Nike byl odvozen od bohyně vítězství Niké. Tady je recenze dámské běžecké obuvi Nike free run + 3.
Nivea Výživný denní krém pro suchou a citlivou pleť Aqua Effect recenze
Kosmetická značka Nivea je celosvětově známou značkou, pod kterou jsou ženám, mužům i dětem nabízeny produkty k péči o pokožku. Nivea vyvíjí kosmetiku v moderních výzkumných centrech, využvá inovativní postupy a v péči o pokožku jde s dobou. Přečtěte si kosmetickou recenzi Nivea Výživného denního krému pro suchou a citlivou pleť Aqua Effect
Blistex Lip Brilliance balzám na rty s leskem recenze
Značka Blistex se již dlouhou dobu zabývá výrobou balzámů na rty, které jsou velmi kvalitní. Kromě toho, že pečují o rty, chrání je, zklidňují a hydratují, je také zkrášlují. Produkty značky Blistex jsou již k dostání ve více než 75 zemích světa. Tady je kosmetická recenze balzámu na rty s leskem Blistex Lip Brilliance.

Výběr z bazaru Hotmode